קצת עליי

יניב גרינברג מורה נהיגה מנוסה, יניב פרש מתחום ההייטק לאחר 22 שנה של ניהול פרויקטים, הטמעות והדרכות של מערכות מידע במשרדים ממשלתיים. יניב בעל תעודת הוראה ממכון אדלר ומשרד החינוך. לפני מספר שנים החליט למרות ההצלחה בעולם ההיי-טק לעשות שינוי ולהפוך להיות מורה נהיגה במודיעין, התרומה הגדולה שלו תהיה בהתאמת שיטת לימוד נהיגה חדשנית שתאפשר לכל אחד ללמוד, להבין ולהצליח לנהוג נכון.

המטרה: לימוד נהיגה איכותי שיתאים לכל אחד

יניב שירת במילואים כקצין נפגעים למשפחות שכולות, וכאשר זיהה שמרבית המקרים בהם הוא מטפל נוגעים לתאונות דרכים, החליט לתרום למלחמה בתאונות הדרכים על ידי הכשרת נהגים מקצועיים שילמדו נהיגה לא רק ברמה שתאפשר להם לעבור את מבחן הנהיגה (הטסט), אלא ברמה גבוהה שתהפוך אותם לנהגים איכותיים.

לימוד נהיגה עם יניב מתבסס על 4 דברים:
  • שיעורי נהיגה חוויתיים כך שהתלמידים יחוו גם הנאה מהנהיגה
  • פיתוח שיטות לימוד חדשניות שמאפשרות לתלמידים לא רק לדעת אלא גם להבין את החוקים והכללים לנהיגה בטוחה
  • השקעה בלימודי תאוריה אינטראקטיביים ושיעורים פרטיים כדי לעזור גם לתלמידים מתקשים וגם לאלה שרוצים לימוד ממוקד ויעיל
  • שימוש בסבלנות, תמיכה וייעוץ כדי לעזור לאנשים עם חרדות נהיגה להתגבר על החששות ולעלות שוב על הכביש עם חיוך
 

הייחוד של יניב גרינברג

הייחוד של יניב נובע מהגישה ההייטקיסטית שהוא מביא עמו ללימודים – הסבר פרונטאלי, עבודה רבה עם אמצעי המחשה ומתן דוגמאות מהחיים כדי לקשר כל חוק למשהו מוכר וברור, בנוסף לכך יניב מעניק לתלמידיו שירות יוצא דופן בכל תהליך לימוד הנהיגה כדיי ליצור חוויה לימודית מהנה.

בנוסף, ניסיונו הרב בעבודה עם תלמידים תוך שימת דגש על רגישות מיוחדת לתלמידים בעלי לקויי למידה  וכן השיטות השונות בפסיכולוגיה אשר למד במכון אדלר מקנים ליניב שילוב מיוחד בין תהליך לימוד שכלתני לרגשי והתוצאה – סביבת לימוד ייחודית שתביא כל תלמיד, לא משנה מה נקודת ההתחלה שלו, לסיום מוצלח של תהליך לימוד הנהיגה.