מורה לנהיגה במודיעין

מה אתם רוצים ממורה הנהיגה שלכם?

רובנו מקווים שיהיה נחמד, שילמד בצורה מקצועית ושתוך כמות סבירה של שיעורים כבר נהיה מוכנים לטסט. אנחנו נשמח גם אם הוא יהיה מצחיק וחברותי – בנאדם שאנחנו מרגישים בנוח לידו, בנוח לשאול שאלות כשאנחנו לא מבינים, בנוח לטעות וללמוד מטעויות ובנוח להתקדם בקצב שלנו.

זה מה שיניב גרינברג מציע בשיעורי הנהיגה שלו והיחס האדיב והסבלני שלו יאפשר גם לכם ללמוד נהיגה בכיף ובהצלחה.

מורה נהיגה עם ערך מוסף

יניב גרינברג מביא עמו ערך מוסף אדיר לכל מי שמעוניין במורה לנהיגה במודיעין – יניב מגיע מעולם ההיי-טק ואחרי 22 שנים בתחום הדינמי הזה הוא רוצה להנחיל בלימוד נהיגה ערכים של הצלחה, מודעות לשירות ברמה גבוהה, אמצעי ושיטות הדרכה חדשניות והתאמת שיטת הלימוד ללקוח (לך).

הגישה הייחודית שלו הוכיחה את עצמה באחוזי הצלחה גבוהים  של תלמידיו במבחן התאוריה ובטסט והיא מותאמת בפרט לבעלי לקויות למידה.

יניב בחר לעזוב מאחור את עולם ההיי-טק ולהפוך למורה לנהיגה במודיעין  מתוך רצון לעשות שינוי בתרבות הנהיגה בארץ. ליניב ידע נרחב על נהיגה נכונה ובטוחה והוא מלמד את תלמידיו הרבה מעבר למה שנדרש מתוך ידיעה שכאשר תלמידיו יעברו את הטסט וייכנסו למכונית כנהגים צעירים הם ידעו לנהוג בצורה איכותית וזהירה כשהם מבינים את כל התמרורים וסימוני הדרך וירגישו מוכנים לכל מצב כביש מהבסיסי ביותר ועד למורכב ולמסוכן ביותר.

מה עוד?

ליניב ניסיון רב ואהבה גדולה להדרכה ולימוד אנשים – שני דברים שהוא מביא עמו לכל שיעור כמורה לנהיגה במודיעין. הוא מלמד את תלמידיו להבין את הכביש ולאהוב נהיגה, עוזר לתלמידיו להתגבר על חרדות נהיגה ועל ליקויי למידה כדי שאלו לא יהוו מכשול בדרך שלהם להפוך לנהגים איכותיים.

היחס המיוחד של יניב לכל תלמידיו, הרצון האמיתי לעזור, ללמד ולתמוך גם לאחר מעבר הטסט והניסיון המקצועי הרב שלו כמורה נהיגה יהפכו את חוויית לימוד הנהיגה לנעימה יותר ויתרמו משמעותית להפיכתכם לנהגים מצוינים. זאת הבטחה.